Müşteri Memnuniyeti Politikamz

Özgürkod olarak, işletmeniz veya profesyonel hayatınız için keyifle kullanabileceğiniz kaliteli yazılımlar oluşturmaya çalışıyoruz. Birçok seçeneğiniz var ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu politikamız ile beklentilerinizi karşılayamadığımız durumlarda ne yapacağımızı detaylandırıyoruz.

Aylık Abonelikler. Hizmetimizi ilk ay kullanımınızın herhangi bir zamanında memnun kalmazsanz, lütfen bizimle iletişime geçin. Sorununuzu ele almaya, bir çözüm sunmaya veya ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir özüm için bir zaman çizelgesi vermeye çalışacağız. Eğer memnun kalmazsanız, satın alma işleminiz için kullanım süreniz ilk 15 günü geçmemiş ise TAM BİR İADE yapacak ve hesabınızı o hizmet için ücretsiz plana indireceğiz.

Yıllık Abonelikler. Özgürkod, hizmetlerimizi kullanmanın bir koşulu olarak yıllık aboneliklere zorlamaz. Sizi seçim yapma esnekliği vermek istiyoruz. Ön ödeme taahhüdü karşılığında yıllık bir abonelik tercih etmeniz durumunda zaten düşük olan aylk abonelik ücretimizde önemli bir indirim sunuyoruz. Hizmetimizi ilk 30 gün boyunca kullandğınızda memnun kalmazsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Sorununuzu ele almaya, bir özüm sunmaya veya ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm için bir zaman çizelgesi vermeye çalışacağız. Eğer memnun kalmazsanız, satın alma işleminiz için TAM BİR İADE yapacak ve hesabınızı o hizmet için ücretsiz plana indireceğiz.

Hizmet szleşmenizin tüm süresi boyunca memnun kalmanızı istiyoruz, sadece ilk 15 gün (aylık abonelikler için) veya ilk 30 gün (yıllık abonelikler için) deil. Bu yüzden, sözleşmenizin herhangi bir noktasında, kaydolduğunuz zaman kullanılabilen bir işlevselliği kaldırırsak, bozarsak veya durdurursak, lütfen bize derhal bildirin. Herhangi bir söz verilen zaman çizelgesi içinde işlevselliğin bozulmasını ele almazsak veya durdurulan bir işlevsellik için tatmin edici bir çözüm sunamazsak, sözleşmenizin geri kalan süresi için İADE sunacağız.

Yıllık Aboneliğin Kısmi İndirgenmesi. Yıllık aboneliğinizin kısmi indirgenmesi için, örneğin yıllık abonelik süreniz boyunca kullanıcı lisanslarını azaltırsanız, hizmetlerimizin sürümünü düşürürseniz, önceden satın aldığınız bir eklentiyi kaldırırsanız veya ödeme yaptığınız destek planını düşrürseniz, kısmi indirgeme gerçekleşir. Kısmi indirgeme durumunda, aktif lisanslar için abonelik süresinin uzatması şeklinde kredi verilecektir. Uygulanan indirimler, hesaplanan kredi miktarını hesaplamak için dşarıda bırakılacaktır, yani kullanılmayan lisansın değeri = toplam ödenen tutar - (aylık fiyat listesi x kullanılan ay sayısı).

Otomatik Yenileme. Kolaylık sağlamak iin, aylık ve yıllık abonelikleriniz, hizmeti iptal edene kadar otomatik olarak yenilenecektir. Her yenilemeden önce, kredi kartınızdan tahsil edilecek tutarı belirten bir e-posta gönderilecektir. Benzer şekilde, her yenilemeden sonra, tahsil edilen tutarın yanı sıra bir sonraki yenileme tarihi ve bir sonraki yenileme tutarı belirten bir makbuz e-postası gönderilecektir

Bazen müşteriler, artık istemedikleri bir hesab iptal etmeyi unuturlar ve ücretlendirilinceye kadar fark etmezler. Bu nedenle, yenileme tarihinden sonraki beş iş günü iinde aylık/yıllık aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve yine de İADE TAMAMI yapacağız.

Özel Durumlar. Ltfen, Hizmet Şartları'mızın ihlali nedeniyle ÖZGÜRKOD Hizmetleri'ne erişiminizi askıya alırsak veya sonlandırırsak ADE TALEBİ kabul etmeyeceğimizi unutmayın.

Sorularnız için lütfen [email protected] adresine e-posta gnderin.

Son güncelleme tarihi: 10 Nisan 2023.

veya OTURUM AÇ

Ücretsiz denemeye başlayın

Kredi kartı gerekmez.

Hesabını oluştur

Bir hesap oluşturarak Hizmet Şartlarımızı kabul etmiş
ve Gizlilik Politikasını okuyup anlamış olursunuz.

veya HESAP OLUŞTUR

Oturum aç

Giriş yap

Google'a tabi reCAPTCHA ile Güvenli Giriş
Hizmet Şartları & Gizlilik Politikası.