Gizlilik Politikamızın Özeti

Buraya bağlantı veren her ÖZGÜRKOD web sitesini ve bu web sitelerinde yer alan tüm ürün ve hizmetleri kapsar. Ayrıntılı politika, bu özetle aynı yapıyı izler ve asıl yasal belgeyi oluşturur.

Gizlilik taahhüdümüz: ÖZGÜRKOD, bilgilerinizi hiçbir zaman reklam için başkasına satmadı veya size başkalarının reklamlarını gstererek para kazanmadı ve asla kazanmayacağız. Neredeyse 7 yıldır yaklaşımımız bu olmuştur ve buna bağlı kalmaya devam ediyoruz. Bu politika, sizden hangi bilgileri topladığımızı, bu bilgilerle ne yaptığımızı, bu bilgilere kimlerin erişebileceğini ve bu konuda neler yapabileceğinizi anlatmaktadır.

Bölüm I ÖZGÜRKOD'un topladığı ve kontrol ettiği bilgiler

Yalnızca gerçekten ihtiyacımız olan bilgileri topluyoruz. Bunlardan bazıları, bir hesaba kaydolduğunuzda, bir etkinliğe kaydolduğunuzda, müşteri desteği istediğinizde veya bizden bir şey satın aldığınızda bize aktif olarak verdiğiniz bilgilerdir. Adınızı ve iletişim bilgilerinizi saklarız, ancak kredi kartı numaralarınızı saklamayız (sizin izninizle ve güvenli ödeme ağ geçitlerimizden biri dışında).

Web sitelerimizden birini ziyaret ettiğinizde veya yazılımımızı kullandığınızda, siteye nasıl geldiğiniz, sitede nerede gezindiğiniz ve hangi özellikleri ve ayarları kullandğınız gibi bazı temel bilgileri otomatik olarak günlüğe kaydederiz. Bu bilgileri web sitelerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek ve yeni ürün geliştirmeyi yönlendirmek için kullanırız.

Bazen dolaylı olarak bilgi alırız. Tavsiye programlarımızdan biri veya yeniden satış ortaklarımız aracılığıyla ürünlerimiz hakkında soru sorarsanız veya LinkedIn veya Google gibi bir kimlik doğrulama hizmeti sağlayıcısı aracılığıyla ürünlerimizden birinde oturum açarsanız, iletişim bilgilerinizi bize iletirler. Yaptığınız talebi tamamlamak için bu bilgileri kullanacağız. Markamızla sosyal medyada etkileşimde bulunursanız (örneğin, bizi beğenmek, yorum yapmak, retweetlemek, bahsetmek veya bizi takip etmek), etkileşimlerinize ve profil bilgilerinize erişebiliriz. Daha sonra sosyal medya sitesinden kaldrsanız bile bu bilgilere sahip olmaya devam edeceğiz.


Bilgilerinizle ne yapıyoruz?

Bilgilerinizi, talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak, hesaplarınızı oluşturmak ve sürdürmek ve hesaplarınızda yetkisiz faaliyetlere karşı göz kulak olmak için kullanırız. Bunu ayrıca şu anda kullanmakta olduğunuz ürünler, mşteri destek talepleriniz, beenebileceğiniz yeni ürünler, bize geri bildirimde bulunma şansınız ve politika güncellemeleri hakkında sizinle iletişim kurmak için de kullanırız. Kullanıcı ihtiyaçlarını anlamak ve web sitelerimizi ve hizmetlerimizi iyileştirmek için topladığımız bilgileri analiz ediyoruz.

Bilgilerinizi toplamak ve işlemek için yasal bir dayanağımız olması gerekiyor. Çoğu durumda, bizden talep ettiğiniz hizmeti sağlamak için ya izninize sahibiz ya da bilgilere ihtiyacımız var. Durum böyle olmadığında, meru ticari çıkarlarımız gibi başka bir yasal dayanağımız olduğunu kanıtlamalıyız.

Belirli türdeki bilgilerin kullanımını ya en başta bilgileri vermeyerek ya da daha sonra devre dışı bırakarak reddedebilirsiniz. Tarayıcınızn bize bilgi vermesini engellemek için çerezleri de devre dışı bırakabilirsiniz, ancak bunu yaparsanız, belirli web sitesi özellikleri düzgün çalımayabilir. Tüm ÖZGÜRKOD web sitelerinden ve ürünlerinden gerekli olmayan ve müdahaleci üçüncü taraf tanımlama bilgilerini tamamen devre dışı bırakıyoruz.

Kişisel bilgilerinize erişimi, bunları kullanmak için meşru bir ihtiyacı olan çalışanlarımız ve yüklenicilerimiz ile sınırlandırıyoruz. Bilgilerinizi diğer taraflarla (geliştiriciler, hizmet sağlayıcılar, etki alan kayıt şirketleri ve yeniden satış ortakları gibi) paylaşırsak, bu kişilerin uygun güvenlik önlemlerine sahip olması ve bilgilerinizi genellikle size hizmet etmek amacıyla kullanmak için geçerli bir nedeni olması gerekir.

Avrupa Ekonomik Alanı (EEA), veri sahiplerine belirli haklar sağlar (erişim, düzeltme, silme, işlemenin kısıtlanması, veri taşınabilirliği ve itiraz etme ve ikayet etme hakkı dahil). ÖZGÜRKOD, nerede yaşamayı seçerseniz seçin size aynı hakları sağlamayı taahhüt eder.

Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklarız. Bilgilerinizi işlemek için meşru bir ihtiyacımız kalmadığında, hangisi uygunsa, bilgilerinizi silecek, anonimleştirecek veya izole edeceğiz.


Bölüm II – ÖZGÜRKOD'un sizin adınıza işlediği bilgiler

Müşterileriniz veya çalıanlarınız hakkındaki bilgiler gibi diğer kişilerin verilerini ÖZGÜRKOD uygulamalarını kullanarak yönetiyorsanız, bu verileri işlememiz için bize emanet etmiş olursunuz. Bir ÖZGÜRKOD mobil uygulaması kullanr ve uygulamanın kişilerinize ve fotoğraf kitaplığınıza erişmesine izin verirseniz, verileri bize emanet etmiş olursunuz. İşlememiz için bize emanet ettiğiniz verilere hizmet verileri denir.

Hizmet verilerinizin sahibi sizsiniz. Onu koruyoruz, ona erişimi sınırlıyoruz ve sadece sizin talimatlarınıza göre işleriz. Buna erişebilir, üçüncü taraf entegrasyonları aracılığıyla paylaşabilir ve dışa aktarmamzı veya silmemizi talep edebilirsiniz.

ÖZGÜRKOD Hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz sürece hesabınızdaki verileri saklarız. Hesabınızı sonlandırdıktan sonra, verileriniz 6 ay içinde aktif veri tabanmızdan ve 3 ay sonra da yedeklerimizden otomatik olarak silinecektir.

Avrupa Ekonomik Alanı'ndaysanız ve birisinin bilgilerinizi işlememiz için bize emanet ettiğine inanıyorsanız (örneğin, işvereniniz veya hizmetlerinden yararlandığnız bir şirket), verilerinizle ilgili olarak bizden belirli işlemler talep edebilirsiniz. Bu veri haklarını kullanmak için lütfen verileri bize emanet eden kişi veya şirketle iletişime geçin; talebiniz üzerine onlarla birlikte çalışırız.


Bölüm III – Genel

Size taahhüt edebileceğimiz gizlilikle ilgili bazı sınırlamalar vardır. Yasal bir yükümlülüğe uymak, dolandırıcılığı önlemek, bir anlaşmayı uygulamak veya kullanıcılarımızın güvenliğini korumak için gerekliyse kişisel bilgileri ifşa edeceğiz. u anda internet tarayıcılarından gelen Takip Etme sinyallerini kabul etmiyoruz; bunları işlemek için evrensel bir standart ortaya çıktığında onu takip edeceğiz.

Üçünc taraf web siteleri ve sosyal medya widget'larının kendi ayr gizlilik politikaları vardır. Kişisel bilgileri üçüncü taraflarla paylaşmadan önce her zaman ilgili gizlilik politikasını kontrol edin.

Gizlilik uygulamalarımız hakkında sorular sormak, GDPR uyumlu bir Veri İşleme Eki talep etmek, reşit olmayan birinden kişisel veri topladığımızı düşünüyorsanız bizi uyarmak veya kişisel bilgilerinizin bloglarımızdan veya forumlarımızdan kaldırılmasını istemek için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Gizlilik politikamızda herhangi bir byük değişiklik yaparsak veya çok düşük bir ihtimalle işimizi satmaya karar verirsek size haber vermek için sizinle iletişime geçeceğiz.
Gizlilik Politikası

Özgürkod'un Gizlilik Taahhütleri

Özgürkod, böyle bir pozisyon almanın moda, politik olarak doğru veya yasal olarak bağlayıcı hale gelmesinden çok önce, neredeyse 7 yıldır müşteri ve kullanıcı gizliliği konusunda endişelenmektedir. Yalnızca gerekli olan en az miktarda bilgiyi istiyor, yalnızca iş yapmak veya eldeki belirli işlem için gerekli olduğuna inandığımız bilgileri topluyoruz. Müşterilerimize haklarında sahip olduğumuz bilgileri bildiriyor ve belirli etkileşimlerden vazgeçmelerine izin veriyoruz. Ancak, açık ara en büyük taahhüdümüz, ürünlerimizin ücretsiz sürümlerinden bile reklam gelirlerinden tek bir dolar bile kazanmamamızdır - asla kazanmadık, asla kazanmayacağız. Bu, müşteri bilgilerini toplamak ve reklam geliri elde etmek arasındaki temel çıkar çatımasından ve bunun getirdiği müşteri gizliliğindeki kaçınılmaz tavizlerden kaçındığmız anlamına gelir. Bu politikanın amacı, topladığımız bilgileri, bunları nasıl kullanacağımızı ve nasıl kullanmayacağımızı açıkça belirtmektir. Bu politika ne yazık ki istediğimizden daha uzun, ancak ilgili tüm durumları açık bir şekilde ele almamız gerekiyor. Dili mümkün olduğunca basit ve doğrudan tutmaya çalışacağız.

Bu Gizlilik Politikasının Kapsamı

Bu Gizlilik Politikası, kendisine bağlantı veren tüm Özgrkod web siteleri için geçerlidir. Ayrıca, Özgürkod tarafndan bu web siteleri, mobil uygulamalarımız ve Özgürkod tarafından Özgürkod'un çevrimii pazarında ve diğer üçüncü taraf çevrimiçi pazarlarında yayınlanan uygulamalar araclığıyla sağlanan ürün ve hizmetler için de geçerlidir. Bu Gizlilik Politikası, ayrı bir gizlilik politikası olan web sitelerimiz, ürünlerimiz veya hizmetlerimiz için geçerli değildir.

Bu Gizlilik Politikas üç bölüme ayrılmıştır:

Bölüm I - Özgürkod'un topladığı ve kontrol ettiği bilgiler

Bu bölüm, Özgürkod'un web sitesi ziyaretçileri, potansiyel müşteriler, Özgürkod'un ürün ve hizmetlerinin kullanıcıları ve web sitelerimizde yayınlanan veya bunlarla bağlantılı formlar veya e-posta adresleri aracılığıyla Özgürkod ile iletişime geçen diğer kişiler hakkındaki bilgileri nasıl topladığı ve kullandığı ile ilgilidir.

Bölüm II - Özgürkod'un sizin adınıza işlediği bilgiler

Bu bölüm, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullandığınızda veya müşteri desteği talep ederken herhangi bir kişisel veya gizli bilgiyi bizimle paylaştığınızda Özgürkod'a emanet ettiğiniz verileri Özgürkod'un nasıl işlediğiyle ilgilidir.

Bölüm III – Genel

Bu bölümde, hem Bölüm I hem de II ile ilgili konular ve Özgürkod'un güvenlik taahhütleri ve bu Gizlilik Politikasını deiştirdiğimizde sizi nasıl bilgilendireceğimiz gibi diğer genel konular ele alınmaktadır.

Bölüm I - Özgürkod'un topladığı ve kontrol ettiği bilgiler

Özgürkod hangi bilgileri toplar?

Hakkınızdaki bilgileri yalnızca meşru bir amaç için bu bilgilere ihtiyacımız olduğunda toplarız. zgürkod, yalnızca (a) bilgileri kendiniz verdiyseniz, (b) Özgürkod bilgileri otomatik olarak topladıysa veya (c) Özgürkod bilgileri üçüncü bir taraftan aldıysa hakkınızda bilgi sahibi olacaktır. Aşağıda, bu üç kategorinin her birine giren çeşitli senaryoları ve her birinde toplanan bilgileri açıklıyoruz.

Bize sağladığınız bilgiler

i. Hesap kaydı: Hizmetlerimizden birine veya daha fazlasına erişmek iin bir hesaba kaydolduğunuzda, hesap kayıt işlemini tamamlamak için adınız, iletişim numaranız, e-posta adresiniz, şirket adınız ve ülkeniz gibi bilgileri isteriz. Ayrıca, oluşturulan hesaba erişmek için benzersiz bir kullanıcı adı ve ifre seçmeniz gerekecektir. Bize fotoğrafınız, saat diliminiz ve diliniz gibi daha fazla bilgi de sağlayabilirsiniz, ancak bir hesaba kaydolmak için bu bilgilere ihtiyacımız yoktur. Kaydolduktan sonra, bir güvenlik sorusu ve güvenlik sorusuna bir yanıt seçme seçeneğiniz olacaktır - bunları sağlarsanız, yalnızca şifrenizi sıfırlarken kullanılacaktır.

ii. Etkinlik kayıtları ve diğer form gönderimleri: (i) web seminerleri veya seminerler dahil olmak üzere herhangi bir etkinliğe kaydolduğunuzda, (ii) bültenimize veya başka bir posta listesine abone olduğunuzda, (iii) herhangi bir ürün, teknik incelemeyi veya diğer materyalleri indirmek için bir form gönderdiğinizde, (iv) yarışmalara katıldığınızda veya anketlere yanıt verdiğinizde veya (v) müşteri desteği talep etmek, fiyat teklifi almak veya başka bir amaçla Özgürkod ile iletişime geçmek için bir form gönderdiğinizde gönderdiğiniz bilgileri kaydederiz.

iii. Ödeme işlemleri: Bizden bir şey satın aldığınızda, sizden adınızı, iletişim bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi veya diğer ödeme hesabı bilgilerinizi vermenizi isteriz. Kart bilgilerinizi gönderdiğinizde, kart sahibinin adını ve adresini, son kullanma tarihini ve kredi kartı numarasının son dört hanesini saklarız. Gerçek kredi kartı numarasını saklamıyoruz. Gelecekteki ödemelerin hızlı bir şekilde işlenmesi için, bize onay verdiyseniz, kredi kartı bilgilerinizi veya diğer ödeme bilgilerinizi Ödeme Geçidi Hizmet Sağlayıcılarımızın güvenli sunucularında şifrelenmiş bir biçimde saklayabiliriz.

iv. Referanslar: Web sitelerinde ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında referanslar yayınlamamıza izin verdiğinizde, adınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi referansa dahil edebiliriz. Biz yaynlamadan önce size referansları inceleme ve onaylama fırsat verilecektir. Referansınızı güncellemek veya silmek isterseniz, [email protected] adresinden bizimle iletişime geebilirsiniz.

v. Özgürkod ile Etkileşimler: Sizinle ve diğer müşterilerle etkileşimlerimizi geliştirmek için satış ve müşteri destek uzmanlarımızla e-posta, telefon ve sohbet görüşmeleri dahil olmak üzere bizimle olan etkileşimlerinizi kaydedebilir, analiz edebilir ve kullanabiliriz.

Otomatik olarak topladığımız bilgiler

i. Tarayıcılardan, cihazlardan ve sunuculardan gelen bilgiler: Web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, web tarayıcılarının, mobil cihazların ve sunucuların kullanıma sunduğu internet protokol adresi, tarayıcı türü, dil tercihi, saat dilimi, yönlendiren URL, erişim tarihi ve saati, işletim sistemi, mobil cihaz üreticisi ve mobil ağ bilgileri gibi bilgileri toplarız. Web sitelerimizi ziyaret edenler hakkında daha fazla bilgi edinmek için bunları günlük dosyalarımıza dahil ediyoruz.

ii. Çerezler ve izleme teknolojilerinden gelen bilgiler: Hizmetlerimizin kullanıcılarını tanımlamak ve kullanıcı deneyimini geliştirmek için geçici ve kalıcı erezler kullanırız. Ürünlerin kullanımını izlemek için indirilebilir ürünlerimize benzersiz tanımlayıcılar yerleştiriyoruz. Ayrıca ziyaretçileri tanımlamak, web sitesinde gezinmeyi izlemek, ziyaretçiler ve kullanıcılar hakkında demografik bilgiler toplamak, e-posta kampanyasının etkinliğini anlamak ve web sitelerimizdeki etkinliklerinizi izleyerek hedeflenen ziyaretçi ve kullanıcı katlımı için çerezler, işaretçiler, etiketler, komut dosyaları ve diğer benzer teknolojileri kullanırız. Çoğunlukla birinci taraf çerezleri kullanırız ve web sitelerimizde gerekli olmayan veya müdahaleci izleme için üçüncü taraf çerezleri veya diğer üçüncü taraf izleme teknolojilerini kullanmayız. Ayrıca, belirli özellikleri sağlamak amacıyla içerik bilgilerini ve tercihleri depolamak için HTML5 gibi birinci taraf Yerel Depolama Nesnelerini (LSO'lar) kullanırız.

iii. Uygulama günlüklerinden ve mobil analizlerden elde edilen bilgiler: Ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve mobil uygulamalarımızı kullanımınızla ilgili bilgileri uygulama günlüklerinden ve şirket içi kullanım analizi araçlarından toplarız ve bunları kullanımınızın ve ihtiyaçlarınızın ürünlerimizi nasıl geliştirebileceğini anlamak için kullanırız. Bu bilgiler tıklamalar, kaydırmalar, erişilen özellikler, erişim süresi ve sıklığı, oluşturulan hatalar, performans verileri, kullanılan depolama alanı, kullanıcı ayarları ve yapılandırmaları ve erişim için kullanılan cihazlar ve bunların konumlarını içerir.

Üçüncü şahıslardan topladığımız bilgiler

i. Federe kimlik doğrulama hizmeti sağlayıcıları kullanılarak yapılan kayıtlar: LinkedIn, Microsoft ve Google gibi desteklenen federe kimlik doğrulama hizmeti sağlayıcılarını kullanarak Özgürkod Hizmetlerinde oturum açabilirsiniz. Bu hizmetler kimliğinizi doğrulayacak ve size adınız ve e-posta adresiniz gibi belirli kişisel bilgileri bizimle paylaşma seçeneği sunacaktır.

ii. Yönlendirmeler: Birisi size ürünlerimizden veya hizmetlerimizden herhangi birini ynlendirme programlarımızdan herhangi biri aracılığıyla ynlendirmişse, bu kişi bize adınızı, e-posta adresinizi ve diğer kişisel bilgilerinizi vermiş olabilir. Bilgilerinizi veri tabanımızdan kaldırmamız talep etmek için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bize başka bir kişi hakkında bilgi verirseniz veya başka bir kişi bize bilgilerinizi verirse, bu bilgileri yalnızca bize sağlandığı özel neden için kullanacağız.

iii. Yeniden satı ortaklarımızdan ve hizmet sağlayıcılarımızdan gelen bilgiler: Yeniden satış ortaklarmızdan herhangi biriyle iletiime geçerseniz veya onlara ürünlerimizden veya hizmetlerimizden herhangi biriyle ilgilendiğinizi ifade ederseniz, yeniden satış ortağı adınızı, e-posta adresinizi, şirket adınızı ve diğer bilgileri Özgürkod'a iletebilir. Özgürkod tarafından desteklenen bir etkinliğe kaydolur veya katılırsanız, etkinlik organizatörü bilgilerinizi bizimle paylaşabilir. Özgürkod, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle ilgili herhangi bir incelemeye yorum yapmanız halinde inceleme sitelerinden ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi pazarlamak için görevlendirdiğimiz diğer üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarından da hakkınızda bilgi alabilir.

iv. Sosyal medya sitelerinden ve diğer kamuya açık kaynaklardan gelen bilgiler: Ürünlerimiz hakkında geri bildirimde veya incelemede bulunduğunuzda, pazar yerlerinde, inceleme sitelerinde veya Facebook, Twitter, LinkedIn ve Instagram gibi sosyal medya sitelerinde gönderiler, yorumlar, sorular ve diğer etkileşimler yoluyla bizimle etkileşime girdiğinizde veya bizimle etkileşime girdiğinizde, sizinle bağlantı kurmamıza, ürünlerimizi geliştirmemize, kullanıc tepkilerini ve sorunlarını daha iyi anlamamıza veya geri bildiriminizi web sitelerimizde çoğaltmamıza ve yayınlamamıza olanak sağlamak için profil bilgileri de dahil olmak üzere bu tür kamuya açık bilgileri toplayabiliriz. Bu bilgilerin bir kez toplandıktan sonra, bu sitelerden silseniz bile bizde kalabileceğini size söylemeliyiz. Özgürkod ayrıca kamuya açık diğer kaynaklardan sizinle ilgili bilgileri ekleyebilir ve güncelleyebilir.

Bilgi kullanım amaçları

Yukarıda belirtilen amalara ek olarak, bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için de kullanabiliriz:
İndirdiiniz ürünler ve kaydolduğunuz hizmetler, bu Gizlilik Politikasındaki değişiklikler, Hizmet Şartlarındaki değişiklikler veya önemli bildirimler hakknda sizinle iletişim kurmak (e-posta gibi);
Yeni ürün ve hizmetler, yaklaşan etkinlikler, teklifler, promosyonlar ve ilginizi çekeceğini düşündüümüz diğer bilgiler hakkında sizi bilgilendirmek;
Anketlere katılmanızı istemek veya ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında geri bildirim istemek için;
Hesabınızı kurmak ve sürdürmek ve işbirliğini mümkün kılmak, web sitesi ve posta barındırma sağlamak ve verilerinizi yedeklemek ve geri yüklemek gibi hizmetlerimizi sağlamak için gereken diğer tüm şeyleri yapmak;
Kullanıcıların ürünlerimizi ve hizmetlerimizi nasıl kullandığın anlamak, sorunları izlemek ve önlemek ve ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek;
Müşteri desteği sağlamak ve müşterilerle etkileşimlerimizi analiz etmek ve iyileştirmek;
Hileli işlemleri ve diğer yasa dışı faaliyetleri tespit etmek ve önlemek, spam bildirmek ve Özgürkod'nun, Özgürkod kullanıcılarının, üçüncü tarafların ve kamunun haklarını ve çıkarlarını korumak;
Kayıtlarımızı güncellemek, genişletmek ve analiz etmek, yeni müşterileri belirlemek ve ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetler sunmak;
Trendleri analiz etmek, web sitelerimizi yönetmek ve ziyaretçilerin ne aradığını anlamak ve onlara daha iyi yardımcı olmak iin web sitelerimizdeki ziyareti gezintilerini izlemek
Pazarlama kampanyalarını izlemek ve iyileştirmek ve kullanıcıya uygun önerilerde bulunmak.

Bilgi toplamanın ve kullanmanın yasal dayanakları

Özgürkod için geçerli yasal işleme dayanaklar: Avrupa Ekonomik Alanı'ndan (EEA) bir bireyseniz, bilgi toplama ve kullanımına ilişkin yasal dayanağımız, ilgili kişisel bilgilere ve bunları topladğımız bağlama bağlıdır. Bilgi toplama ve işleme faaliyetlerimizin çoğu genellikle (i) sözleşmeye dayalı gereklilik, (ii) Özgürkod'un veya üçüncü bir tarafın veri koruma menfaatleriniz tarafından geçersiz kılınmayan bir veya daha fazla meşru menfaati veya (iii) izninize dayanmaktadır. Bazen, yasal olarak bilgilerinizi toplamamız gerekebilir veya sizin veya başka bir kişinin hayati çkarlarını korumak için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyabiliriz.

Rızanın geri çekilmesi : Yasal dayanak olarak rızanıza dayandığımız durumlarda, rızanızı istediğiniz zaman geri çekme hakkına sahipsiniz, ancak bu, halihazırda gerçekleşmiş olan herhangi bir işlemi etkilemeyecektir.

Meşru menfaatler bildirimi : Yasal dayanak olarak meşru menfaatlere dayandığımız ve bu meşru menfaatlerin yukarıda belirtilmediği durumlarda, bilgilerinizi topladığımız sırada bu meşru menfaatlerin neler olduğunu size açıkça açıklayacağız.

Bilgi kullanımında seçiminiz

Gerekli olmayan elektronik iletişimlerden çıkma : Tüm bu mesajlarda bulunan 'abonelikten çık' işlevini kullanarak haber bültenlerini ve diğer gerekli olmayan mesajları almaktan vazgeçebilirsiniz. Ancak, hesap bildirim e-postaları (şifre değişikliği, yenileme hatırlatmaları vb.), güvenlik olayı uyarıları, güvenlik ve gizlilik güncelleme bildirimleri ve temel işlem ve ödeme ile ilgili e-postalar gibi temel bildirimleri ve e-postaları almaya devam edeceksiniz.

Çerezleri devre dışı bırakın : Web sitelerimizi ziyaret etmeden önce tarayıcı çerezlerini devre dışı bırakabilirsiniz. Ancak, bunu yaparsanız, web sitelerinin belirli özelliklerini düzgün bir şekilde kullanamayabilirsiniz.

İsteğe bağlı bilgiler : Fotoğrafınız gibi isteğe bağlı profil bilgilerini vermemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca isteğe bağlı profil bilgilerinizi silebilir veya değiştirebilirsiniz. Web sitelerimizle bağlantılı herhangi bir formu gönderdiğinizde zorunlu olmayan alanları doldurmamayı her zaman seçebilirsiniz.

Bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz

Burada listelenen tüm Özgürkod kuruluşunun bilgilere erişimi vardır. Bilgilerinizi yalnızca bu Gizlilik Politikasında açıklanan şekillerde ve yalnızca uygun gizlilik ve güvenlik önlemlerini benimseyen taraflarla paylaşırız.

Çalıanlar ve bağımsız yükleniciler : İlgili Özgürkod kurulularının çalışanları ve bağımsız yüklenicileri, Bölüm I'de kapsanan bilgilere bilmesi gerekenler temelinde erişebilir. Özgürkod kuruluşlarının tüm çalışanlarının ve baımsız yüklenicilerinin, kendileriyle paylaştığımız kişisel bilgiler için bu Gizlilik Politikasına uymalarını şart koşuyoruz.

Üçüncü taraf hizmet sağlayıcılar: Kişisel bilgilerinizi ve toplu veya kimliksizleştirilmiş bilgileri, pazarlama ve reklam ortakları, etkinlik organizatörleri, web analizi sağlayıcıları ve ödeme işlemcileri gibi görevlendirdiğimiz üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylamamız gerekebilir. Bu hizmet sağlayıcılar, kişisel bilgilerinizi yalnızca bu hizmetleri bize sağlamak için gerekli olduğu şekilde kullanma yetkisine sahiptir.

Alan adı kayıt şirketleri : Alan adı kayt şirketlerinden Özgürkod aracılığıyla bir alan adı kaydettiğinizde, ICANN alan adı kayıt kuralları uyarınca adınızı ve fiziksel adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi iletişim bilgilerinizi onlarla paylaşırız.

Satış ortakları: Kişisel bilgilerinizi, yalnızca indirdiiniz ürünler veya kaydolduğunuz hizmetler hakkında sizinle iletişim kurmak amacıyla bölgenizdeki yetkili satış ortaklarımızla paylaşabiliriz. Size bu ortakla çalışmaya devam etmemeniz için bir seçenek sunacağız.

Marketplace uygulama geliştiricileri : Özgürkod'un API'leri kullanılarak geliştirilen ve Özgürkod'un çevrimiçi marketplace'inde yayınlanan herhangi bir uygulamayı yüklediğinizde veya satın aldğınızda, adınız ve e-posta adresiniz uygulamanın geliştiricisiyle paylaşılacaktır, bylece bu uygulamanın veya hizmetin sağlayıcısı olarak sizinle doğrudan iletişime geçebilirler. Özgürkod, kişisel bilgilerinizin geliştiriciler tarafından kullanımını kontrol etmez, bu kullanım kendi gizlilik politikalarına dayanacaktır.

Diğer durumlar : Bölüm I ve II kapsamında yer alan aynı bilgileri paylaşabileceimiz diğer senaryolar Bölüm III'te açıklanmaktadır.

Bir kontrolör olarak hakkınızda tuttuğumuz bilgilere ilişkin haklarınız

Avrupa Ekonomik Alanı'nda (EEA) bulunuyorsanız, Özgürkod'un hakkınızda tuttuğu bilgilerle ilgili olarak aşağıdaki haklara sahipsiniz. Özgürkod, nerede yaşamayı seçerseniz seçin size aynı hakları sağlamayı taahhüt eder.

Erişim hakkı: Bilgilerin kaynağ, amacı ve işlenme süresi ve bilgilerin paylaşıldığı kişiler de dahil olmak üzere hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgi kategorilerine erişme (ve gerekirse bir kopyasını alma) hakkına sahipsiniz

Düzeltme hakkı: Hakkınızda tuttuğumuz bilgileri güncelleme veya herhangi bir yanlışlığı düzeltme hakkına sahipsiniz. Bilgilerinizi hangi amaçla kullandığımıza bağlı olarak, veri tabanımıza sizinle ilgili ek bilgiler eklememizi isteyebilirsiniz.

Silme hakkı : Kişisel bilgilerinizi, başlangıçta toplanma amacı için artık gerekli olmadığında olduu gibi belirli durumlarda silmemizi talep etme hakkına sahipsiniz.

İşlemenin kısıtlanması hakkı : Verilerinizi kullanmamıza itiraz ettiğiniz ancak kullanmak için meşru gerekçelerimizin olup olmadığını doğrulamamız gereken durumlar gibi belirli durumlarda bilgilerinizin kullanımını kısıtlamamızı talep etme hakkına da sahip olabilirsiniz.

Veri taşınabilirliği hakkı : Bilgilerin sizin izninizle veya otomatik yollarla işlendiği durumlarda, bilgilerinizi yapılandırılmış, yaygın olarak kullanılan ve makine tarafından okunabilir bir formatta üçüncü bir tarafa aktarma hakkına sahipsiniz.

İtiraz etme hakkı : Kişisel bilgilerinizin doğrudan pazarlama için kullanılması gibi belirli durumlarda bilgilerinizin kullanılmasına itiraz etme hakkına sahipsiniz.

Şikayet etme hakk : Bilgilerinizi toplama, kullanma veya paylaşma şeklimizle ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa, uygun denetim makamına ikayette bulunma hakkına sahipsiniz. Ülkenizde veri koruma ile ilgilenen bir denetim makamı yoksa bu hak sizin için geçerli olmayabilir.

Bilgilerin saklanması

Kişisel bilgilerinizi, bu Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için gerekli olduğu sürece saklarız. Bazen, bastırma listelerini korumak, kötüye kullanımı önlemek, yasal bir talep veya işlemle bağlantılı olarak gerekirse, sözleşmelerimizi uygulamak, vergi, muhasebe veya diğer yasal yükümlülüklere uymak gibi yasaların izin verdiği veya gerektirdiği şekilde bilgilerinizi daha uzun sre saklayabiliriz. Bilgilerinizi işlemek için artık meşru bir ihtiyacımız olmadığında, bilgilerinizi aktif veritabanlarımızdan silecek veya anonim hale getireceğiz. Ayrıca bilgileri güvenli bir şekilde saklayacak ve silme işlemi mümkün olana kadar yedek disklerde daha fazla işlemden izole edeceğiz.

Bölüm II - Özgürkod'un sizin adınıza işlediği bilgiler

Özgürkod'a emanet edilen bilgiler ve amacı

Hizmetlerle bağlantılı olarak sağlanan bilgiler: Sizin veya kuruluşunuzun ("siz") kontrol ettiği bilgileri, hizmetlerimizin kullanımıyla bağlantılı olarak veya ürünlerimiz için teknik destek talep etmek amacıyla Özgürkod'a emanet edebilirsiniz. Bu, müşterileriniz ve çalışanlarınızla ilgili bilgileri (denetleyici iseniz) veya hizmet sağladığnız bir müşteri gibi belirli bir amaç için başka bir kişi adına tuttuğunuz ve kullandğınız verileri (işleyici iseniz) içerir. Veriler, hizmetlerimizi kullandığınızda sunucularımızda depolanabilir veya teknik destek veya diğer hizmetler için bir talebin parçası olarak bize aktarılabilir veya paylaşılabilir.

Mobil cihazlardan gelen bilgiler: İzin vermeyi seçtiğinizde, bazı mobil uygulamalarımız kameraya, arama geçmişine, iletişim bilgilerine, fotoğraf kitaplığına ve mobil cihazınızda depolanan diğer bilgilere erişebilir. Uygulamalarımız, hizmetlerini sağlamak için bu tür bir erişime ihtiyaç duyar. Benzer şekilde, erişim sağlamayı seçtiğinizde, yakındaki kişileri bulmak veya konum tabanlı hatırlatıcılar ayarlamak dahil ancak bunlarla sınırl olmamak üzere konum tabanlı bilgiler de toplanır. Bu bilgiler yalnızca haritalama sağlaycılarımızla paylaşılacak ve yalnızca kullanıcı konumlarını haritalamak için kullanılacaktır. Mobil cihazınızdaki ayarları düzenleyerek mobil uygulamaların bu bilgilere erişimini istediğiniz zaman devre dışı bırakabilirsiniz. Mobil cihazınızda depolanan veriler ve mobil uygulamaların erişebildiği konum bilgileri, mobil uygulama bağlamında kullanılacak ve ilgili hizmetlerdeki (bu durumda veriler sunucularımızda depolanacaktır) veya ürünlerdeki (bu durumda veriler bizimle paylaşmadığınız sürece sizde kalacaktır) hesabınıza aktarılacak ve bunlarla ilişkilendirilecektir.

(Özgürkod'a emanet edilen tüm bilgiler toplu olarak "hizmet verileri" olarak adlandırılır)

Hizmet verilerinizin mülkiyeti ve kontrolü

Hizmet verilerinizin size ait olduğunu kabul ediyoruz. Size (i) hizmet verilerinize erişme, (ii) hizmet verilerinizi desteklenen üçüncü taraf entegrasyonları aracılığıyla paylaşma ve (iii) hizmet verilerinizin dışa aktarılmasını veya silinmesini talep etme olanağı sağlayarak hizmet verilerinizin tam kontrolünü size sunuyoruz.

Hizmet verilerini nasıl kullanıyoruz

Hizmetlerimizin çeşitli modülleri aracılığıyla bize talimat verdiğinizde hizmet verilerinizi işleriz. Örneğin, faturalama hizmetimizi kullanarak bir fatura oluşturduğunuzda, müşterinizin adı ve adresi gibi bilgiler faturayı oluşturmak için kullanılacaktır; ve e-posta pazarlaması için kampanya yönetimi hizmetimizi kullandığınızda, posta listenizdeki kişilerin e-posta adresleri e-postaları göndermek için kullanılacaktır.

Anlık bildirimler

Masaüstü ve mobil uygulamalarımızda bildirimi etkinleştirdiyseniz, bildirimleri Apple Push Bildirim Hizmeti, Google Cloud Messaging veya Windows Push Bildirim Hizmetleri gibi bir push bildirim sağlayıcısı aracılığıyla göndeririz. Uygulama veya cihaz ayarlarından bildirimleri kapatarak anlık bildirim tercihlerinizi yönetebilir veya bu bildirimleri devre dışı bırakabilirsiniz.

Hizmet verilerini kimlerle paylaşıyoruz

Özgürkod ve üçncü taraf alt işleyiciler : rünlerimiz için hizmet ve teknik destek sağlamak amacıyla, Özgürkod bünyesindeki sözleme kuruluşu diğer grup kuruluşlarını ve üçüncü tarafları devreye sokar.

Çalışanlar ve bağımsız yükleniciler : Çalışanlarımıza ve hizmetlerin sağlanmasında yer alan Özgürkod kuruluşlarınn bağımsız yüklenicileri olan kişilere (topluca "çalışanlarımız") hizmet verilerinize erişim sağlayabiliriz, böylece (i) hataları belirleyebilir, analiz edebilir ve çözebilir, (ii) spam algılamayı iyileştirmek için spam olarak bildirilen e-postaları manuel olarak doğrulayabilir veya (iii) optik karakter tanımanın doğruluğunu doğrulamak için bize gönderdiğiniz taranmış görüntüleri manuel olarak doğrulayabilirler. Çalışanlarımızın hizmet verilerinize erişiminin belirli kişilerle sınırlı olmasnı, günlüğe kaydedilmesini ve denetlenmesini sağlıyoruz. Çalışanlarımız ayrıca teknik destek için veya ürünlerimiz ya da hizmetlerimize veri aktarmak için bizimle bilerek paylaştığınız verilere de erişebilecektir. Gizlilik ve güvenlik yönergelerimizi çalışanlarımıza iletiriz ve Özgürkod grubu içinde gizlilik önlemlerini sıkı bir şekilde uygularz.

İşbirlikçiler ve diğer kullanıcılar: Ürünlerimizden veya hizmetlerimizden bazıları diğer kullanıcılarla veya üçüncü taraflarla işbirliği yapmanıza olanak tanır. İşbirliği başlatmak, diğer işbirlikçilerin profil bilgilerinizin bir kısmını veya tamamını görüntülemesini salayabilir. Örneğin, işbirlii için diğer kişilerle paylaştığınız bir belgeyi düzenlediğinizde, ortak çalışanlarınızın bu düzenlemeleri yaptığınızı bilmelerini sağlamak için adınız ve profil resminiz düzenlemelerinizin yanında görüntülenecektir.

Etkinleştirdiğiniz üçünc taraf entegrasyonları: Ürün ve hizmetlerimizin çoğu üçncü taraf ürün ve hizmetlerle entegrasyonları destekler. Herhangi bir üçüncü taraf entegrasyonunu etkinleştirmeyi seçerseniz, üçüncü tarafın hizmet verilerinize ve sizinle ilgili kişisel bilgilere erişmesine izin veriyor olabilirsiniz. Üçüncü taraf hizmetleri ve ürünleri ile entegrasyonları etkinleştirmeden önce bu hizmet ve ürünlerin gizlilik uygulamalarını incelemenizi öneririz.

Diğer durumlar: Bölüm I ve II kapsamındaki bilgilerle ortak olan bilgileri paylaşabileceğimiz diğer senaryolar Bölüm III'te açıklanmaktadır.

Bilgilerin saklanması

Özgürkod Hizmetlerini kullanmayı seçtiğiniz sürece verileri hesabınızda tutarız. Özgürkod kullanıcı hesabınızı sonlandırdığınızda, verileriniz 6 ayda bir gerçekleşen bir sonraki temizlik sırasında aktif veritabanından silinecektir. Aktif veritabanından silinen veriler 3 ay sonra yedeklerden de silinecektir.

Veri sahibi talepleri

Avrupa Ekonomik Alanı'ndan iseniz ve bilgilerinizi müşterilerimizden biri adına sakladğımızı, kullandığımızı veya işlediğimizi düşünüyorsanız, kişisel verilerinize erişmek, düzeltmek, silmek, ksıtlamak veya işlemeye itiraz etmek veya kişisel verilerinizi dışa aktarmak istiyorsanız lütfen müşteriyle iletişime geçin. Talebinize makul bir süre içinde yanıt verilmesi konusunda müşterimize destek olacağız.

Bölm III - Genel

Çocukların kişisel bilgileri

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz 16 yaşın altındaki bireylere yönelik değildir. Özgürkod, kendi amaçları doğrultusunda 16 yaşından küçük çocuklardan bilerek kişisel bilgi toplamaz. Eğer 16 yaşından küçük bir çocuğun bize kişisel bilgi verdiğinin farkına varırsak, bu bilgileri silmek için gerekli adımları atacağız. Eğer 16 yaşından küçük bir çocuğun bize kişisel bilgi verdiğini düşünüyorsanız, lütfen [email protected] adresine detayları ile birlikte yazınız, biz de bu çocuk hakkında elimizde bulunan bilgileri silmek için gerekli adımlar atacağız. Ancak, ürünlerimizi kullanarak çocuk olabilecek bireyler hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili bilgileri işliyorsanız, bu tür kişisel bilgilerin korunmasıyla ilgili yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uymaktan sorumlu olacağınızı kabul ve beyan edersiniz.

Bilgileriniz ne kadar güvende

Özgürkod'da veri güvenliğini çok ciddiye alıyoruz. Bu nedenle burada belirtilen endüstri standartları için güvenlik sertifikası aldık. Bize emanet ettiğiniz bilgilere yetkisiz erişimi, kullanımı, değiştirilmesini, ifşa edilmesini veya imha edilmesini önlemek için uygun idari, teknik ve fiziksel önlemleri uygulamak için adımlar attık. Verilerinizin güvenliği ile ilgili herhangi bir endişeniz varsa, Güvenlik Politikamızı kontrol etmenizi veya sorularınız için [email protected] adresinden bize yazmanızı öneririz.

Veri Koruma Görevlisi

Kişisel bilgilerinizi bu Gizlilik Politikasına uygun olarak yönetmemizi denetlemek üzere bir Veri Koruma Görevlisi atadk. Kişisel bilgilerinizle ilgili gizlilik uygulamalarımız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, [email protected] adresine bir e-posta göndererek veri güvenlik görevlimize ulaşabilirsiniz.

Lokasyonlar ve uluslararası transferler

Kişisel bilgilerinizi ve hizmet verilerinizi Özgürkod içinde ve yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda Özgürkod tarafından görevlendirilen üçüncü taraflarla paylaşıyoruz. Ürünlerimize ve hizmetlerimize erişerek veya bunları kullanarak ya da başka bir şekilde bize kişisel bilgilerinizi veya hizmet verilerinizi sağlayarak, kişisel bilgilerinizin veya Hizmet Verilerinizin Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Ekonomik Alanı (AEA) ve Özgürkod faaliyet gösterdiği diğer ülkelerde işlenmesini, aktarılmasını ve saklanmasını kabul etmiş olursunuz. Bu tür aktarımlar, GDPR'nin geçerli olduğu veri işleme faaliyetleri için AB Komisyonu'nun Model Sözleşme Maddelerine dayanan bir şirket anlaşması gibi uygun veri koruma anlaşmalarına tabidir. Verilerinizi Özgürkod içinde ve tarafımızdan görevlendirilen üçüncü taraflarla aktardığımız anlamaların bir kopyasını almak için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Otomasyon ve Yapay Zeka

Kullanıcılarımıza gelişmiş üretkenlik ve tahmin yetenekleri sağlamak için regex ayrştırma, şablon eşleştirme, yapay zeka ve makine öğrenimi gibi çeşitli teknolojiler kullanıyoruz. Özgürkod'un verilerinizi gizlilik ve gizlilik beklentilerinize saygılı olmayan bir şekilde kullanmama sözüne uygun olarak, bu teknolojiler iin yalnızca aşağıdaki sınrlı hizmet verilerini kullanıyoruz: (i) algoritmaların doğruluğunu artırmak için anonimleştirilmiş hizmet verilerini kullanmak; ve (ii) kuruluşunuza özel modeller geliştirmek için kuruluşunuzun verilerini kullanmak. Otomasyon ve yapay zeka teknolojilerimiz çoğunlukla iç iletişim, müşterilerle iletişim ve dahili belgeler gibi kendi kuruluşumuzun verilerinin yanı sıra ücretsiz ve ücretli harici kaynaklardan güç almaktadır.

Do Not Track (DNT) istekleri

Bazı internet tarayıcıları, ziyaret ettiğiniz web sitelerine izlenmek istemediğinizi belirten bir sinyal (DNT sinyali olarak adlandırılır) gönderen 'Do Not Track' (DNT) özelliklerini etkinleştirmiştir. Şu anda, web sitelerinin bu sinyalleri aldıklarında ne yapabileceklerini veya ne yapmaları gerektiğini düzenleyen bir standart bulunmamaktadır. Şimdilik, bu sinyallere yanıt olarak herhangi bir işlem yapmıyoruz.

Web sitelerimizdeki harici bağlantılar

Web sitelerimizin bazı sayfaları, bu Gizlilik Politikası ile bağlantılı olmayan web sitelerine balantılar içerebilir. Kişisel bilgilerinizi bu üçüncü taraf sitelerden herhangi birine gnderirseniz, kişisel bilgileriniz bu sitelerin gizlilik politikalarına tabi olur. Bir güvenlik önlemi olarak, gizlilik politikalarını kontrol etmediğiniz ve gizlilik uygulamalarından emin olmadığınız sürece bu üçüncü taraflarla herhangi bir kişisel bilgi paylaşmamanızı öneririz.

Bloglar ve forumlar

Web sitelerimizde halka açık bloglar ve forumlar sunuyoruz. Lütfen bu bloglarda ve forumlarda verdiğiniz bilgilerin istenmeyen mesajlarla sizinle iletişime geçmek için kullanılabileceğini unutmayın. Bloglarımızda ve forumlarımızda kişisel bilgilerinizi ifşa ederken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Özgrkod, herkese açık olarak ifa etmeyi seçtiğiniz kişisel bilgilerden sorumlu değildir. Gönderileriniz ve belirli profil bilgileriniz, Özgürkod'daki hesabınızı sonlandırdıktan sonra bile kalabilir. Bilgilerinizin bloglarımızdan ve forumlarımızdan kaldırılmasını talep etmek için [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya widget'ları

Web sitelerimiz, makaleleri ve diğer bilgileri paylaşmanızı sağlayan Facebook "beğen" düğmeleri ve Twitter "tweet" düğmeleri gibi sosyal medya widget'ları içerir. Bu araçlar IP adresiniz ve web sitesinde gezindiğiniz sayfalar gibi bilgileri toplayabilir ve araçların düzgün çalışmasını sağlamak için bir çerez ayarlayabilir. Bu widget'larla olan etkileşimleriniz, bunları sağlayan şirketlerin gizlilik politikalarna tabidir.

Yasal yükümlülüklere uygun açıklamalar

Ulusal güvenlik gereksinimlerini karşılamak da dahil olmak üzere yürürlükteki herhangi bir yasa, yönetmelik, yasal süreç veya hükümet talebine uymak için kişisel bilgilerinizi ve hizmet verilerinizi korumamız veya ifşa etmemiz yasalarca gerekli olabilir.

Haklarımızın uygulanması

Dolandırıcılığı önlemek, spam filtrelemek, şüpheli yasadış faaliyetleri araştırmak, sözleşmelerimizi veya politikalarımızı uygulamak veya kullanıcılarımızın güvenliğini korumak için böyle bir açıklamanın gerekli olduğuna inanırsak, kişisel bilgileri ve hizmet verilerini üçüncü bir tarafa ifşa edebiliriz.

İşletme Transferleri

İşletmemizi satma niyetinde değiliz. Ancak, işimizi satmamız veya satın alınmamız veya birleşmemiz durumunda, devralan kuruluşun size karşı taahhütlerimizi yerine getirmeye yasal olarak bağlı olmasını sağlayacağız. Mülkiyette veya kişisel bilgilerinizin ve hizmet verilerinizin kullanımında herhangi bir değişiklik olduğunda sizi e-posta yoluyla veya web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgilendireceğiz. Ayrıca kişisel bilgileriniz ve hizmet verilerinizle ilgili sahip olabileceğiniz seçenekler hakkında da sizi bilgilendireceğiz.

Bu Gizlilik Politikasına Uyum

Sağladığınız kişisel bilgilerin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılmasını sağlamak için periyodik incelemeler de dahil olmak üzere her türlü çabayı gösteriyoruz. Bu Gizlilik Politikasına bağlılığımız veya kişisel bilgilerinizin kullanım şekli hakkında herhangi bir endişeniz varsa, lütfen bize yazın [email protected] Sizinle iletişime geçeceğiz ve gerekirse endişelerinizi etkili bir şekilde ele almak için uygun düzenleyici makamlarla koordinasyon sağlayacağız.

Değişikliklerin bildirilmesi

Bir hizmet duyurusu aracılığyla veya birincil e-posta adresinize bir e-posta göndererek sizi bilgilendirdikten sonra Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Gizlilik Politikasında haklarınızı etkileyen önemli değişiklikler yaparsak, birincil e-posta adresinize e-posta göndererek değişiklikleri en az 30 gün önceden size bildireceğiz. Ancak, e-posta adresinizi doğrulamadıysanız, e-posta yoluyla gönderdiğimiz önemli bildirimleri kaçırabilirsiniz. Güncellenen Gizlilik Politikasının ürünlerimizi veya hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili haklarınzı etkilediğini düşünüyorsanız, 30 gün içinde bize bir e-posta göndererek kullanımınızı sonlandırabilirsiniz. Gizlilik Politikasındaki değişikliklerin yürürlüğe girdiği tarihten sonra kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Gizlilik Politikasındaki küçük değişikliklerle ilgili e-posta bildirimi almayacaksınız. Kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığı konusunda endişeleriniz varsa, https://www.ozgurkod.com/gizlilik-politikasi adresini periyodik olarak kontrol etmelisiniz.Son Düznelenme Tarihi: 10-04-2023 21:03

veya OTURUM AÇ

Ücretsiz denemeye başlayın

Kredi kartı gerekmez.

Hesabını oluştur
veya HESAP OLUŞTUR

Oturum aç

Giriş yap