Hakkımızda

Merhaba! Biz ÖZGÜRKOD, Türkiye'nin önde gelen yazılım geliştirme şirketlerinden biriyiz. Kuruluşumuzdan bu yana özel yazılmlar, CRM, ERP gibi iş yazılmları ve özel projeler üretiyoruz.

Vizyonumuz, müterilerimize en kaliteli ve yenilikçi çözümleri sunmak, sektörde lider olmak ve her zaman müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Değerlerimiz arasında dürüstlük, müşteri odaklılık, yenilikçilik ve kalite bulunmaktadır.

Tecrübemiz ve uzmanlığımız, birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimlerle sürekli olarak gelişiyor. Müşterilerimize özel çözümler sunmak ve onların iş ihtiyaçlarını karşılamak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti için çalşan ve işlerine bağlı olan deneyimli bir ekibimiz var.

Müşterilerimize fayda salamak için, işlerini daha verimli ve karlı hale getirmelerine yardımcı olan yazılım çözümleri sunuyoruz. Müşterilerimizle uzun süreli iş ilişkileri kuruyoruz ve onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

Ekibimiz, yazılım geliştirme sektöründe çalıan en yetenekli ve deneyimli insanlardan oluşuyor. Onların ilerine bağlılığı ve kalitesi, başarımızın temelini oluşturuyor.

Müşterilerimizle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz ve her zaman onların başarısını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Bize ulaşn, size en uygun çözümü sunmak için buradayız!

veya OTURUM AÇ

Ücretsiz denemeye başlayın

Kredi kartı gerekmez.

Hesabını oluştur

Bir hesap oluşturarak Hizmet Şartlarımızı kabul etmiş
ve Gizlilik Politikasını okuyup anlamış olursunuz.

veya HESAP OLUŞTUR

Oturum aç

Giriş yap

Google'a tabi reCAPTCHA ile Güvenli Giriş
Hizmet Şartları & Gizlilik Politikası.